Pozor na neoznačené šarže přípravku Wobenzym

Státní ústav pro kontrolu léčiv vydal varování o závadě v jakosti léčivého přípravku Wobenzym TBL ENT 800 (kód SÚKL 0096406). Toto rozhodnutí se týká pouze neoznačených balení přípravků.

Pokud jste taková balení léčivého přípravku Wobenzym TBL ENT 800 od společnosti Mucos Pharma našli v oficíně, už ho neprodávejte. Jeho stažení bylo nařízeno z důvodu chybějícího požadovaného označení balení léčivého přípravku – u některých balení chybí číslo šarže a doba použitelnosti.

Předmětem stahování jsou pouze balení uvedeného přípravku, u kterých není na obalu uvedeno číslo šarže a doba použitelnosti. Pacient, který má k dispozici balení uvedeného přípravku bez čísla šarže a doby použitelnosti, může u vás toto balení vyměnit za nezávadné balení.

Pro účely výměny je k dispozici ke stažení http://www.sukl.cz/file/87199_1_1 protokol o výměně. Termín ukončení stahování byl stanoven na 31. 3. 2018. V případě, že pacient identifikuje závadné balení po tomto datu, nechť kontaktuje společnost Mucos Pharma: report@mucos.cz, Telefon: +420 267 188 528.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail