ČAFF má nové představenstvo v čele s Michalem Krejstou

Česká asociace farmaceutických firem (ČAFF) na svém pravidelném prosincovém setkání členských společností zvolila své představenstvo pro volební období prosinec 2017 až prosinec 2019. Místo předsedy představenstva obhájil Michal Krejsta, ředitel společnosti Omega Pharma ČR a SR a místopředsedou i nadále zůstává Juan Carlos Conde, ředitel Teva Pharmaceuticals CR.

 

„Úkolem představenstva je pokračovat v nastavených prioritách asociace, která z pozice transparentního a odpovědného partnera jednoznačně směřuje ke kultivaci prostředí, a zároveň zpřístupňuje vyšší využití potenciálu generických a biosimilárních léků pro české pacienty a zdravotnictví jako takové,“ řekl Michal Krejsta, ředitel společnosti Omega Pharma ČR a SR.

„Současně je naším cílem vytvořit takové prostředí, které nebude založené pouze na neustálém snižování cen, ale naopak umožní udržitelný rozvoj farmaceutického trhu. Mezi další důležité cíle naší asociace patří úspěšné dokončení realizace protipadělkové legislativy Evropské unie,“ popsal Martin Mátl, výkonný ředitel ČAFF.

 

Představenstvo ČAFF pro období prosinec 2017 – prosinec 2019:

Předseda představenstva: Michal Krejsta (Omega Pharma)

Místopředseda: Juan Carlos Conde (Teva Pharmaceuticals CR)

Členové: Miloslav Dvořák (Adamed Czech Republic)

Eduard Hájek (Angelini Pharma Česká republika)

Jiří Hanzlík (Sandoz)

Renata Horká (Stada Pharma CZ)

Vojtěch Mészáros (Egis Praha)

Soňa Porubská (Zentiva)

Daniel Furrer (Mylan Pharmaceuticals).

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail