I v ordinacích bude možné platit kartou

Platby kartou v dnešní době výrazně převyšují hotovostní transakce. Dle aktuálních průzkumů se všechny platby až ze 75 % odehrávají právě pomocí platební karty a tento poměr se bude v neprospěch hotovosti dále navyšovat. Přesto však tento způsob úhrady především v ordinacích lékařů nebývá samozřejmou záležitostí.

 

Podle průzkumů z letošního léta by takřka 50 % Čechů uvítalo možnost platit kartou u lékaře. Proto společnost CompuGroup Medical (CGM) přichází s novou službou CGM Terminál, která přináší velmi jednoduché a komplexní řešení platby kartou do ordinací lékařů. Pacient tak díky ní získá rychlou a velmi pohodlnou metodu placení za provedené výkony.

„Naše nová služba přináší do ordinací jednoduché řešení platby kartou. Díky její plné integraci se stávajícím softwarem lékaře poskytuje řadu unikátních výhod, které u běžného platebního terminálu nejsou k dispozici. Lékař jejím prostřednictvím může nejenom realizovat platební transakce, ale také tisknout průvodky k elektronickým receptům či účtenky s náležitostmi EET, rovněž díky ní získá okamžitý přístup k realizovaným transakcím a přehledovým funkcím. Lékaři se tak opět více uvolní ruce svázané povinnou agendou a pacient navíc získá možnost platit kartou, a to jakoukoliv,“ říká Vladimír Přikryl, generální ředitel CompuGroup Medical ČR.

Přechod na novou službu CGM Terminál je velmi jednoduchý, nevyžaduje návštěvu banky a funguje se stávajícím účtem lékaře. Díky její plné integraci s ambulantním programem není nutné zadávat ručně částku na platební terminál a celou agendu tak zbytečně prodlužovat. Navíc je lékař v každém okamžiku přesně informován o tom, co se odehrává při realizaci platby – má tedy vše pod svou plnou kontrolou, zabezpečeným způsobem dle nejpřísnějších standardů a podmínek vztahujících se na elektronické platby a bankovní transakce.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail