Pilulka.cz spustila unikátní aplikaci

Síť kamenných lékáren Pilulka a e-shop Pilulka.cz spustily pro své klienty mobilní aplikaci, která pod názvem Pilulka.cz uživatelům operačních systémů iOS a Android umožňuje plnohodnotný nákup lékárenského sortimentu.

Aplikace v budoucnu nabídne i funkce e-Receptu a stane se tak alternativou pro aplikaci SÚKL. Podle spolumajitele společnosti Pilulka Lékárny Martina Kasy více než 40 % návštěvníků jejich e-shopu letos přichází z mobilních telefonů a celá čtvrtina všech objednávek je nakonec z mobilů také uskutečněna. Jak uvádí, aplikace Pilulka.cz proto nově nabízí zákazníkům na mobilních telefonech výrazně komfortnější zážitek než pouhá mobilní stránka. Není jen místem pro nákup, ale zákazníci zde najdou také velké množství informací pro léčbu a prevenci. Do aplikace budou stále doplňovány nové funkce. Do konce letošního roku se aplikace rozšíří o funkce e-Receptu.

„Pacientům nabídneme možnost uložit si svůj elektronický recept, kontaktovat lékárnu pro rezervaci a následně je s jistotou vyzvednout v preferované lékárně. Vždy budou mít po ruce příbalové informace a vlastní předepsaná dávkování léků. V neposlední řadě pacienti ihned uvidí slevy na doplatky u svých receptů v Pilulka Lékárnách,“ dodává Martin Kasa.

V aplikaci Pilulka.cz kromě snadného nákupu lidé již nyní najdou kompletní informace o všech volně prodejných lécích a jejich příbalové letáky, možnost snadné kontroly domácí lékárničky pomocí načtení EAN kódů z obalů léků či kompletní historii objednávek. Aplikace také obsahuje věrnostní Pilulka Klub, čímž nahrazuje plastovou kartu z peněženky. „K okamžiku spuštění je v Pilulka Klubu téměř půl milionu Čechů, kteří v Pilulce nakupují a kterým bude aplikace sloužit,“ doplňuje Martin Kasa.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail